Wymiana części

Poza świadczeniem usług serwisowych zajmujemy się również profesjonalną wymianą części. Nasza kompleksowa obsługa uwzględnia diagnostykę oraz wymianę podzespołów najczęściej podatnych na uszkodzenia lub zużycie wynikające z intensywnej bądź długotrwałej eksploatacji.

Użytkowanie samochodu prowadzi do zużycia niektórych podzespołów. Warto dbać przede wszystkim o wymianę kluczowych części dla bezpieczeństwa jak elementy układu hamulcowego i kierowniczego. W wielu przypadkach kluczowa jest wymiana rozrządu. Zwlekanie z wymianą tego elementu może prowadzić do poważnego uszkodzenia silnika. Nie można zapominać również o akumulatorze, którego wymiana jest konieczna co kilka lat. Warto zgłosić się do nas zaraz po wystąpieniu pierwszych objawów potencjalnej usterki.

Części zamienne i oryginalne

W naszym warsztacie stosujemy zarówno części oryginalne, jak i zamienniki. Wymiana każdego komponentu jest uprzednio konsultowana z klientem. Zawsze uzgadniamy sposób wymiany oraz rodzaj podzespołu.

Stawiamy na komunikację na linii klient-warsztat, dlatego nie podejmujemy się wymiany bez wcześniejszego upewnienia się, co do preferencji właściciela samochodu. Chcemy być transparentni, dlatego zawsze przedstawiamy odpowiednie dokumenty dotyczące danej części, jej zastosowania oraz szczegółowej specyfikacji.

Doradzamy w doborze części, zawsze staramy się znaleźć kompromis pomiędzy oczekiwaniami klienta a specyfiką danego samochodu.

POTRZEBUJESZ Z NAMI POROZMAWIAĆ?

Skontaktuj się

TOP