Modyfikacja oprogramowania

Naprawiamy błędy i modyfikujemy oprogramowanie, zgodnie z potrzebami i wymaganiami klienta. Współczesne samochody, szczególnie w odniesieniu do segmentu premium oraz marek luksusowych, wyposażone są w zaawansowane systemy elektroniczne. W wyniku eksploatacji system może ulec uszkodzeniu lub przeciążeniu. Oprócz ugług polegających na wgraniu nowego oprogramowania oferujemy przede wszystkim diagnozę.

Każdy błąd, który został pokazany przez system, jest przez nas dokładnie analizowany. W efekcie podejmujemy odpowiednie działania mające na celu ograniczenie potencjalnych uszkodzeń, poznanie źródła błędu oraz wdrożenie środków zaradczych. Równocześnie o każdym etapie informujemy klienta, gdyż zależy nam, aby osoby zgłaszające się do nas znały naturę problemu i miały większą wiedzę na temat możliwych rozwiązań w przyszłości.

Modyfikowanie oprogramowania

Analizujemy błędy, co pomaga nam w zrozumieniu z jakim problemem mamy do czynienia. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia odczytywanie informacji oraz ich weryfikację. 

Mamy duże doświadczenie w modyfikacji programów zarządzania ECU/ TCUNie korzystamy z gotowców, tworzymy własne rozwiązania, każdy program modyfikujemy indywidualnie pod oczekiwania klienta z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Chiptuning, czyli usługa, którą również jesteśmy w stanie wykonać, to poprawa dynamiki - wzrost mocy oraz momentu obrotowego, co za tym idzie obniżenie spalania w zakresie obrotów użytkowych. 

POTRZEBUJESZ Z NAMI POROZMAWIAĆ?

Skontaktuj się

TOP