Nasz serwis

Mechaniką samochodową zajmujemy się od wielu lat, ciągle starając się być na bieżąco z najnowszymi technologiami, aby móc rozumieć problemy samochodów każdej marki, niezależnie od wieku i stanu. Mamy długi staż w serwisowaniu oraz naprawie pojazdów osobowych, dostawczych i 4x4. Przez ostatnie lata zajmowaliśmy się głównie serwisem samochodów segmentu premium oraz klasy business takich jak Ferrari, Lamborghini, Masrerati, Porsche, Aston Martin, Bentley, Land Rover, Jaguar, Mercedes, Audi czy BMW. Nie oznacza to jednak, że tylko taki segment jest naszą specjalizacją, posiadamy szeroką wiedzę co pozwala nam współpracować z każdą marką.

Działamy zgodnie z zasadami GVO - prowadzimy serwisy pojazdów posiadających gwarancję, używając części oryginalnych lub OEM. Prowadzimy serwisy pogwarancyjne zgodnie z GTR ( Global Technical Reference) - czyli zgodnie z wytycznymi danego producentaprzy pomocy wykupionego dostępu do dokumentacji technicznych. 

Posiadamy dostęp do oryginalnych części, części typu OEM, oraz wysokiej klasy zamienników. Wykonujemy wszystkie rodzaje napraw mechanicznych od wymiany żarówki po remonty silników oraz układów napędowych. Prócz mechaniki, zajmujemy się również diagnostyką komputerową, posiadamy wysokiej klasy sprzęt oraz oprogramowanie dedykowane do danej marki.

Ponadto wykonamy usługi serwisowe z zakresu:
- obsługi klimatyzacji
- napraw i modyfikacji układu hamulcowego i zawieszenia
- prac blacharskich i lakierniczych
- elektromechaniki i diagnostyki
- remontów skrzyń biegów 
- filtrów DPF, zaworów EGR i AdBlue

Jak do nas trafić?

Siedziba naszej firmy znajduje się w budynku przy ulicy Christo Botewa 1F.
Aby do nas trafić należy wjechać w przecznicę Christo Botewa, wjazd do serwisu znajduje się w tylnej części budynku, tuż obok wjazdu na stację diagnostyczną. Parking do serwisu znajduje się zaraz obok siedziby naszej firmy, ale również naprzeciw wjazdu, za metalowym ogrodzeniem.

POTRZEBUJESZ Z NAMI POROZMAWIAĆ?

Skontaktuj się

TOP