Nasz serwis

Nasz warsztat samochodowy specjalizuje się w serwisie samochodów luksusowych. Oferujemy kompleksową obsługę marek takich jak Porsche, Jaguar, Mercedes-Benz, BMW, Ferrari czy Maserati. Zapewniamy profesjonalną obsługę luksusowych marek, podczas rutynowych czynności wykonujemy najważniejsze prace serwisowe.

Dokonujemy wymiany oleju silnikowego wraz z filtrem, wymieniamy klocki hamulcowe wraz z tarczami czy pasek rozrządu. W naszym serwisie pracują doświadczeni pracownicy, którzy specjalizują się również w wymianie elementów układu kierowniczego, wydechowego oraz zawieszenia.

Serwis samochodów

Kompleksowa obsługa w zakresie napraw i pielęgnacji zawsze jest przez nas wykonywana zgodnie z obowiązującymi standardami. Korzystamy z podzespołów oraz produktów renomowanych marek. Nasi pracownicy realizują prace serwisowe w oparciu o obowiązujące standardy.

Nasi klienci mogą korzystać z całej gamy dostępnych usług w jednym miejscu, co zapewnia oszczędność czasu. Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz wysoką jakość usług. Profesjonalny zespół zawsze najpierw weryfikuje powód wizyty, a następnie dobiera jak najlepsze rozwiązanie. Osoby, które będą zajmować się danym samochodem przeszły odpowiednie szkolenie.

POTRZEBUJESZ Z NAMI POROZMAWIAĆ?

Skontaktuj się

TOP